CalfExpert kalverdrinkautomaat
Drinkautomaat Holm & Laue
De kalverdrinkautomaat van Holm & Laue is een hoogwaardige drinkautomaat voor kalveren en is in staat om zeer veel kalveren te voeren op 1 systeem. De kalverdrinkautomaat van Holm & Laue, ook wel de “CalfExpert” genoemd, zorgt 24/7 voor verse melk en bereidt de melk automatisch en per dier voor. Zo kunt u zich bezighouden met andere werkzaamheden.
Holm & Laue kalverdrinkautomaat
Specificaties CalfExpert
- 8 voorgeprogrammeerde voedingsschema’s
- Tot wel 65 graden Celsius verwarmen
- Eenvoudig te hanteren bedieningspaneel
- Melk bereiding op individuele basis
- Automatische registratie van nieuwe kalveren
| Stroomvoorziening en verwarmingsvermogen | 400 V 16 A (6 kW) or 230 V 16 A (3 kW) |
|---|---|
| Capaciteit met 4 drinkstations | tot 100 kalveren (in bepaalde gevallen, tot 150 kalveren) |
| Identificatiesysteem | Multireader HDX and FDX |
| Melkpoederreservoir | 90 l / 50 kg |
| Vulhoogte poeder | 1.12 m |
| Boilervolume | 12 l |
| Afmetingen CalfExpert (w x d x h) | 0.6 x 0.7 x 1.21 m |
| Benodigde ruimte CalfExpert | 1 x 1 m |
Alles naar uw wens met een kalverdrinkautomaat
De CalfExpert drinkautomaat voor kalveren van Holm & Laue is de opvolger van de H&L 100. Dit nieuwste model biedt een aantal belangrijke voordelen. Dankzij zijn QuickChange logica is hij in staat om nog efficiënter melk te mixen waardoor de kalveren een minder lange wachttijd hebben. Daarnaast is hij uitgerust met een eenvoudig te hanteren bedieningspaneel. Doordat de automaat geen touchscreen heeft, kun je hem ook met natte en vieze handen bedienen. De kalverdrinkautomaat kunt u vervolgens met de volgende componenten uitbreiden:
- Tot wel 4 drinkstations per CalfExpert
- Tot wel 7 m tussen voeder en station
- Weegschaal
- CalfGuide App zodat je ook op uw telefoon notificaties ontvangt
- Uitbreiding van het melkpoeder compartiment
Wilt u het voeren makkelijker maken? Dan is het gebruik van een kalverdrinkautomaat zeker aan te raden. Op deze manier kunt u de werkdruk wat meer over de dag verdelen aangezien de kalveren niet tegelijk drinken. Een nadeel kan zijn dat u meer tijd nodig heeft om te kijken hoe gezond een kalf opstaat en beweegt. .
Wilt u graag meer informatie over een kalverdrinkautomaat van Holm & Laue? Laat u vrijblijvend adviseren op het gebied van drinkautomaten voor kalveren door onze specialisten!
Ervaring van de veehouder
De kalverdrinkautomaat van Holm en Laue is bij uitstek geschikt voor grote bedrijven met veel kalveren. Bekijk hieronder waarom René Elshof uit Heeten voor een drinkautomaat van Holm en Laue koos:
Offerte kalverdrinkautomaat
Ik zou graag een offerte voor een kalverdrinkautomaat ontvangen.
Gerelateerde producten
Vraag onze
brochure aan
Bent u nieuwsgierig naar onze producten? Vraag hier gratis en vrijblijvend onze brochure aan!

